Menu

Kolekcja - Alles Scarlet

  • 31 Maj

Scarlet U

Biustonosz usztywniony, polecany dla średnich i dużych biustów.
Konstrukcja z wysoko zabudowanym mostkiem, oparta na podwójnym pionowym cięciu doskonale podtrzymuje biust i nadaje mu piękny kształt. Fiszbiny obejmują całą pierś zapwniając bardzo wysoki komfort noszenia i użytkowania. Biustonosz wykonany jest z czarnego plenu, położonego na subtelnej, różowej piance, wykończony koronką oraz delikatnymi dodatkami w tym samym kolorze.
Boczki biustonosza wykonane z plenu, dodatkowo wzmocnione tiulem oraz fiszbiną boczną.
Miseczki od wewnątrz pokryte 100% bawełną. Haftka 4-o stopniowa, co daje możliwość idealnego dopasowania obwodu biustonosza, nawet po dłuższym czasie użytkowania. Ramiączka nieodpinane i regulowane z tyłu.

Scarlet P-UP

Biustonosz typu P-UP, polecany dla małych i średnich biustów.
Konstrukcja P-UP oparta na jednym pionowym cięciu, doskonale modeluje biust, unosząc go i uwydatniając. Biustonosz o kroju balkonowym idealny dla pań, które chcą wyeksponować piersi w ich górnej części. Biustonosz wykonany jest z czarnego plenu, położonego na subtelnej, różowej piance, wykończony delikatnymi dodatkami w tym samym kolorze.
Miseczki od wewnątrz pokryte 100% bawełną. Haftka 4-o stopniowa, co daje możliwość idealnego dopasowania obwodu biustonosza, nawet po dłuższym czasie użytkowania. Ramiączka odpinane i regulowane z tyłu.

Do obu zestawów polecamy: figi, figi classic oraz stringi SCARLET.

Powrót na górę

Oferta

Znajdź Nas