Menu

Brafitting, czyli jaki mam rozmiar?

Moja Bielizna Tarnów
Jeżeli nie jesteście Państwo pewni swojego rozmiaru, zapomnieliście jaki rozmiar miała ostatnio kupowana rzecz, stwierdzacie że to już nie ta sama osoba co kilka miesiecy temu, polecamy sprawdzić swój rozmiar.

Nawet najładniejsza rzecz, jeżeli "leży" źle, nie przynosi nam zachwytu a i potrafi dać się we znaki.

Jak się mierzyć?

A - obwód talii w cm
B - obwód bioder w cm

C - szerokość w biuście w cm
D - szerokość pod biustem w cm

Rozmiar miseczki = Różnica C i D

np.:
C (szerokość w biuście) = 115cm, D (szerokość pod biustem) = 90cm
115cm - 90cm = 25cm, 25cm = miseczka G

Miseczki: AA - 10-12cm, A - 12-14cm, B - 14-16cm, C - 16-18cm, D - 18-20cm, E - 20-22cm, F - 22-24cm, G - 24-26cm, H - 26-28cm

Zaufaj naszemu doświadczeniu?
Każda kobieta może nauczyć się, jak dobrać biustonosz! Wiedząc, jak dobrze dobrać biustonosz i jaki biustonosz wybrać, możesz kupić biustonosz idealny dla swoich piersi. Dla nas nie ma "trudnych biustów" - każde piersi, od najmniejszych do największych, można ubrać w piękną i wygodną bieliznę. Właściwy stanik to swoboda ruchów i zgrabniejsza sylwetka. Dzięki niemu będziesz czuła się pewnie i atrakcyjnie - tak, jak na to zasługujesz!

Najlepiej jest zorganizować sobie ok. 1 godzinę, żeby to mógł być czas tylko dla Was. Wszystkie nasze brafitterki są profesjonalnie przeszkolone. Posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie podzielą się z Wami w przymierzalni. Jest to praca z ciałem gdzie brafitterka krok po kroku edukuje i ustala prawidłowy rozmiar biustonosza.

  • Wizytę rozpoczynamy od wymierzenia i ustalenia rozmiaru według brytyjskiej tabeli rozmiarów. Mierzymy centymetrem obwód pod biustem na wydechu, oraz w biuście w nachylonej pozycji i ustalamy nowy rozmiar.
  • Prezentujemy bardzo szeroką gamę bielizny dostępną w ustalonym nowym rozmiarze. Klientka ma możliwość zmierzyć różne konstrukcje i fasony w wielu kolorach, aby wybrać ten w którym czuję się wyjątkowo.
  • Pokazujemy jak prawidłowo założyć biustonosz, oraz jak modelować biust.
  • Mierzymy wiele różnych modeli i ustalamy, które konstrukcje najlepiej modelują biust i spełniają wszystkie wymagania profesjonalnego brafittingu.
  • W czasie mierzenia uczymy jak prawidłowo powinien leżeć biustonosz, dzielimy sie całą naszą wiedzą o perfekcyjnym dopasowaniu.
  • Już w czasie mierzenie klientki zauważają ogromną różnicę między wyglądem biustu przed i po brafittingu.

Oferta

Znajdź Nas