Menu

O Firmie

Bielizna Tarnów - bielizna damska, biustonosze, figi
F.H.U. Romax w Tarnowie, reprezentowany przez markę MojaBielizna.eu, to firma, która oferuje szeroki wachlarz bielizny, a także zapewnia profesjonalną pomoc w jej doborze. Świadczymy usługi brafittingu oraz zajmujemy się sprzedażą i doborem bielizny od wielu lat. Praca z klientem jest naszą pasją.

Wybór jednego z produktów w połączeniu z poradą brafitterki przyniesie Ci 100% satysfakcji. Podarujemy Ci bezpłatne konsultacje w intymnej i kobiecej atmosferze. Dzięki nam nie musisz marnować czasu na poszukiwanie odpowiedniej bielizny.

Znajdziesz nas w samym sercu miasta Tarnowa - "Moja bielizna Tarnów"

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo: bieliznę damską Tarnów, biustonosze, figi - różne modele ( stringi, szorty, klasyczne, tanga), bielizna modelująca, rajstopy, pończochy, dodatki - przedłużki do biustonoszy, ramiączka sylikonowe, stroje kąpielowe, dodatki do strojów ( parea, chusty, tuniki), podkoszulki,
koszule nocne, piżamy, szlafroki, podwiązki.

A wszystko renomowanych marek:  Felina, Alles, Kris, Passionata, Chantelle, Lorin, Prima Donna, Jolidon, Elledue, Marylin, Anita, Ringelle, SeaFolly, Sunflair, Trofe, Triumph.

Powrót na górę

Oferta

Znajdź Nas